O Firmie

domy z keramzytu

Firma TOMDOM rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku.

Od początku prowadzonej działalności współpracujemy z zakładami prefabrykacji jak i deweloperami przy projektowaniu elementów prefabrykowanych obiektów budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego . Główną uwagę skoncentrowaliśmy na projektowaniu tych, że prefabrykatów dla potrzeb budownictwa.

Projektujemy :

  • elementy prefabrykowane konstrukcyjne dla developerów, jak i klientów indywidualnych;
  • formy do elementów prefabrykowanych dla zakładów prefabrykacji i nie tylko (stoły, schody, biegi schodowe);
  • formy do nietypowych elementów prefabrykowanych (głowice przy dokach portowych stosowane do cumowania).

 

Świadczymy również wszelkiego rodzaju usługi projektowania konstrukcji obiektów budowlanych oraz kompleksowe usługi remontowo-budowlane.

 

W późniejszym okresie Naszej działalności zajęliśmy się wykonawstwem domów z elementów prefabrykowanych. Budujemy domy jedno- i wielorodzinne z elementów prefabrykowanych. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie prac remontowo-budowlanych. Naszym klientom zawsze proponujemy nowoczesne domy budowane z najwyżej jakości materiałów. Budujemy domy z keramzytu, który jest idealnym do zastosowania materiałem budowlanym. Keramzyt jest w 100 % naturalny poprzez to, iż produkowany jest bez użycia zbędnych środków chemicznych. To właśnie z keramzytu zbudowany jest keramzytobeton czyli rodzaj betonu lekkiego.

 

Koordynujemy procesy inwestycyjne, które realizujemy przez cały rok. Technologia prefabrykacji jest w Polskim budownictwie znana od dawna. Zastosowanie tej technologii ma znaczny wpływ na przyśpieszenie procesu realizacji inwestycji, jak i jakość budowanych obiektów.

 

Współpracujemy z wieloma firmami w kraju o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym. Nawiązaliśmy również współpracę z zagranicznymi firmami m.in. w Szwecji i Norwegii. Firmy te zajmują się przede wszystkim budową obiektów z elementów prefabrykowanych.

 

Charakteryzuje Nas wysoka jakość wykonywanych usług, solidność oraz terminowość. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia w celu minimalizacji kosztów przy osiągnięciu jak najwyższej jakości.

 

 

 

TomDom informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij